Tüm Estetik Uygulamalarımız

/Tüm Estetik Uygulamalarımız
Tüm Estetik Uygulamalarımız 2017-09-29T15:52:44+00:00

Size En İyi Hizmeti Sunmak İçin Çalışıyoruz

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz.Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

DR Cleanse Güzellik & Sağlıklı Yaşam , sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, Van ve Ağrı’da referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz. Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için çalışacağımıza söz veriyoruz

Medikal Estetik Uygulamaları

Ameliyatsız Yüz Germe

meliyatsız Yüz Gençleştirme uygulaması, zamanla ciltte elastin ve kolajen sentezinin azalmasıyla oluşan kırışıklıkları ve sarkmaları cerrahi hiçbir kesi olmaksızın toparlamayı hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

Dermapen

Dermapen uygulaması, FDA onayına ve ödülüne sahip bir teknoloji sunan Dermapen cihazı ile gerçekleştirilen bir medikal estetik yöntemidir. Dermapen uygulamasında amaç, zamanın etkisiyle …

Dolgu

Dolgu uygulaması, zamanın ve yaşlanmanın etkisiyle cilt dokusu üzerinde oluşan kaçınılmaz yaşlılık belirtilerinin azaltılmasını ve giderilmesini hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

Mezoterapi

Mezoterapi uygulaması, cildin iç onarım mekanizmaları olan elastin ve kolajen sentezlerinde zamanın etkisiyle yaşanan yetersizliklere bağlı ortaya çıkan olumsuz belirtileri, cilt kalitesini arttırarak azaltmayı ve gidermeyi hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

PRP

PRP uygulaması, zamanın etkisiyle kişinin cildinin yitirdiği iyileştirici ve yenileyici hücre faaliyetlerinin kişinin kendi kanında zaten var olan plateletler (trombositler) vasıtasıyla desteklenmesini amaçlayan bir medikal estetik yöntemidir.

Lazer Uygulamaları

Altın İğne

Altın İğne uygulaması, her bir hastaya özel olarak kullanılan ve uygulamaya adını veren altın uçlu iğnelere sahip fraksiyonel radyofrekans cihazı ile gerçekleştirilen bir medikal estetik yöntemidir.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon uygulaması, insan cildinin yapısının bir parçası olarak özellikle ergenlik dönemi ve sonrasında belirginlik kazanarak artış gösteren kıllardan ve tüylerden arınma amaçlı olarak lazer teknolojisinin kullanıldığı bir epilasyon yöntemidir.

Cilt Bakım Uygulamaları

Akne & İleri Akne Bakımı

Akne – İleri Akne ve Yağlı Cilt Bakımları, normal veya aşırı düzeyde akne görülen kişilerin akne problemlerini azaltmak ve gidermek amacıyla gerçekleştirilen dermatolojik bakım yöntemlerini kapsamaktadır.

Antiaging

Anti-aging, Yenileyici ve Canlandırıcı Cilt Bakımları, insan cildinin doğal süreçler sonucu azalacak ve ortadan kalkacak olan yenilenme ve canlanma mekanizmalarının genç yaşlardan itibaren basit müdahaleler ile desteklenerek kontrol altında tutulmasını sağlayan dermatolojik bakım yöntemlerini ifade etmektedir.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu medikal desteği sağlayan profesyonel kozmetik ürünlerin kullanımıyla gerçekleştirilen dermatolojik bir bakım yöntemidir.

Peeling

Peeling, Leke ve Gözenek Bakımları çevresel faktörler dolayısıyla gözeneklerde biriken kirleri temizlemeyi, güneş kaynaklı lekelerin rengini açarak belirginliklerini azaltmayı ve zamanla genişleyen gözeneklerde oluşan ölü hücre birikimlerinden cildi arındırmayı amaçlayan dermatolojik bakım yöntemlerini kapsamaktadır.

Temel Cilt Bakımı

Sağlıklı ve zamanın etkisiyle ciltte yaşanan olumsuz değişimlere karşı dayanıklı bir cilt açısından genetik yatkınlıklar önemli bir faktör olmakla beraber kişinin yaşam tarzı ve çevresel faktörler de cilt sağlığı için belirleyici olmaktadır. Sağlıksız beslenme, güneşe uzun süre ve korunmaksızın …