Cilt Bakım Uygulamaları

//Cilt Bakım Uygulamaları
Cilt Bakım Uygulamaları 2017-08-23T22:15:38+00:00

Size En İyi Hizmeti Sunmak İçin Çalışıyoruz

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz.Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

DR Cleanse Güzellik & Sağlıklı Yaşam , sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, Van ve Ağrı’da referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz. Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için çalışacağımıza söz veriyoruz

Cilt Bakım Uygulamaları

Akne & İleri Akne Bakımı

Akne – İleri Akne ve Yağlı Cilt Bakımları, normal veya aşırı düzeyde akne görülen kişilerin akne problemlerini azaltmak ve gidermek amacıyla gerçekleştirilen dermatolojik bakım yöntemlerini kapsamaktadır.

Antiaging

Anti-aging, Yenileyici ve Canlandırıcı Cilt Bakımları, insan cildinin doğal süreçler sonucu azalacak ve ortadan kalkacak olan yenilenme ve canlanma mekanizmalarının genç yaşlardan itibaren basit müdahaleler ile desteklenerek kontrol altında tutulmasını sağlayan dermatolojik bakım yöntemlerini ifade etmektedir.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu medikal desteği sağlayan profesyonel kozmetik ürünlerin kullanımıyla gerçekleştirilen dermatolojik bir bakım yöntemidir.

Peeling

Peeling, Leke ve Gözenek Bakımları çevresel faktörler dolayısıyla gözeneklerde biriken kirleri temizlemeyi, güneş kaynaklı lekelerin rengini açarak belirginliklerini azaltmayı ve zamanla genişleyen gözeneklerde oluşan ölü hücre birikimlerinden cildi arındırmayı amaçlayan dermatolojik bakım yöntemlerini kapsamaktadır.

Temel Cilt Bakımı

Sağlıklı ve zamanın etkisiyle ciltte yaşanan olumsuz değişimlere karşı dayanıklı bir cilt açısından genetik yatkınlıklar önemli bir faktör olmakla beraber kişinin yaşam tarzı ve çevresel faktörler de cilt sağlığı için belirleyici olmaktadır. Sağlıksız beslenme, güneşe uzun süre ve korunmaksızın …