Medikal Estetik Uygulamaları

//Medikal Estetik Uygulamaları
Medikal Estetik Uygulamaları 2017-09-29T15:38:25+00:00

Size En İyi Hizmeti Sunmak İçin Çalışıyoruz

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz.Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

DR Cleanse Güzellik & Sağlıklı Yaşam , sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, Van ve Ağrı’da referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz. Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için çalışacağımıza söz veriyoruz

Medikal Estetik Uygulamaları

Ameliyatsız Yüz Germe

meliyatsız Yüz Gençleştirme uygulaması, zamanla ciltte elastin ve kolajen sentezinin azalmasıyla oluşan kırışıklıkları ve sarkmaları cerrahi hiçbir kesi olmaksızın toparlamayı hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

Dermapen

Dermapen uygulaması, FDA onayına ve ödülüne sahip bir teknoloji sunan Dermapen cihazı ile gerçekleştirilen bir medikal estetik yöntemidir. Dermapen uygulamasında amaç, zamanın etkisiyle …

Dolgu

Dolgu uygulaması, zamanın ve yaşlanmanın etkisiyle cilt dokusu üzerinde oluşan kaçınılmaz yaşlılık belirtilerinin azaltılmasını ve giderilmesini hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

Mezoterapi

Mezoterapi uygulaması, cildin iç onarım mekanizmaları olan elastin ve kolajen sentezlerinde zamanın etkisiyle yaşanan yetersizliklere bağlı ortaya çıkan olumsuz belirtileri, cilt kalitesini arttırarak azaltmayı ve gidermeyi hedefleyen bir medikal estetik yöntemidir.

PRP

PRP uygulaması, zamanın etkisiyle kişinin cildinin yitirdiği iyileştirici ve yenileyici hücre faaliyetlerinin kişinin kendi kanında zaten var olan plateletler (trombositler) vasıtasıyla desteklenmesini amaçlayan bir medikal estetik yöntemidir.